חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טסים לברצלונה? אסור לשכוח לעשות ביטוח נסיעות

רוצים לדעת הכול אודות החשיבות של ביטוח נסיעות לחו"ל? אם פעם היה נהוג לחשוב כי ביטוח זה ייעודי רק לכבודה או למקרים רפואיים מסוימים, שהרי חשוב להרחיב ולהבין עליו יותר מכך. לבטח שמעתם לא פעם על ביטולים ברגע האחרון, זו יכולה להיות אימא חולה או אפילו תרחיש לא צפוי המאלץ את הביטול, מאידך, לחברת הנסיעות/ התעופה לא ממש אכפת והיא לא מבטלת את עלויות הנסיעה. יודעים מה היה קורה אם הייתם מבצעים ביטוח נכון ומורחב גם על הכיסוי הנ"ל? לרוב, לא הייתם נאלצים לשלם על הביטול ולכן, לפני שאתם נוסעים או מתכננים נסיעה, הנה כמה דברים שיהיה עליכם לקחת בחשבון. אחרי הכול, אם כבר עושים ביטוח לפחות שיועיל על כל המשתמע מכך. 

מה חשוב לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל?

כפי שהבנתם, יש ביטוח נסיעות לחו"ל סטנדרטי ויש מורכב או יותר נכון, מורחב יותר. הביטוח הישן והטוב לא יכסה לכם הוצאות בחול ולכן, חלילה אם תצטרכו זאת, יידרש מכם ביטוח בהתאמה אישית. שואלים על מה מדובר כאשר מדברים על ביטוח מורחב יותר? ההגדרה לכך הינה כיסוי בגין חופשה, טיול, נסיעת עבודה, כיסוי כספי רפואי שהוא חילוץ ממקום פגיעה, אשפוז, תרופות ולעיתים הטסה לישראל לרבות משך האשפוז. יותר ויותר אנשים מדברים לא פעם על ביטוחים בחינם מטעם חברות האשראי? האם הזול עלול לעלות לכם יקר? עצרו רגע, זכרו, גם אם קיבלתם ביטוח בחינם והוא מצוין, הוא לא יכסה לכם מעל ל5 ימי כיסוי. כמו כן, בכדי להפעילו, יידרש מכם לאתר את חברת האשראי . אז נכון שהשירותים הללו ניתנים בחינם, מאידך, הם מוגבלים לחמישה ימים ומה אם מקרה הביטוח יתרחש ביום השישי שלכם? כמו כן, במצב בו חברות האשראי מספקות לכם ביטוח זה, רק אתם בעלי הכרטיס תוכלו ליהנות מההטבה הזו ומה באשר לבת הזוג שלכם? מיותר לחזור ולציין, ביטוחים אלו לרוב לא יכסו ביטוח כבודה ובטח שלא ביטול נסיעה. 

זמן הפעלת הביטוח

לפני שאתם צריכים להפעיל את הביטוח אתם אמורים לערוך אותו במעמד רכישת העסקה או כרטיסי הטיסה. כך למעשה, לא תשכחו שום דבר וגם אם חלילה תגלו כי צץ משהו בלתי נמנע ולא תוכלו לנסוע, יהיה למצב הזה כיסוי וכספכם יוחזר בהתאם לכך. בסיכומו של דבר, לא משנה אם עשיתם את הביטוח הטוב ביותר, חשוב ביותר כי בתוכו תכללנה ההרחבות לרבות ביטול או קיצור הטיול מסיבות שלא תמיד תלויות בדבר. לצד ההרחבות האלו, תוכלו להפסיק לדאוג וכך לקבל את מה שמגיע לכם בחזרה ללא "מלחמות" מיותרות עם חברת הנסיעות או התעופה. 

אנו מאוד מקווים שחידשנו לכם. אז אם אתם מחפשים אתרי תיירות בברצלונה או פשוט נופש בברצלונה, עכשיו אחרי שאתם מכירים אותה יותר טוב תדעו היכן נמצאים המלונות בברצלונה, נופשי ספורט בברצלונה והמקומות השווים. מתי שתחליטו לטוס לברצלונה, ברצלונה בפסח, ברצלונה בחורף ובקיץ ובכל ימות השנה מהממת.