פובלה אספניול

פובלה אספניול (Poble Espanol או הכפר הספרדי בתרגום ישיר) הוא אטרקציה ייחודית ואיכותית מאוד, מקום שבהחלט שווה ביקור לכל סוג של תייר בכל סגנון של חופשה בעיר המיוחדת הזו. פובלה אספניול נבנה בתור אתר המתאר את החיים בכפרים של ספרד, כך שהוא כולל מבנים במגוון סגנונות ועוד שפע אטרקציות. הכפר המדומה והמשובח הזה נבנה בשנת 1929 לטובת היריד העולמי שנערך באותה שנה בעיר, אירוע שלכבודו נבנו באזור מונטג'וויק של ברצלונה עוד מבנים מרשימים ומיוחדים.

כיום, אתר Poble Espanol נמצא במיקום נוח מאוד עבור תיירים המבקרים בעיר, הוא מתאים במיוחד למשפחות עם ילדים ומאפשר לראות גם כיצד נראו מבנים בכפרים ספרדיים לאורך השנים וגם אטרקציות עכשוויות איתן סדנאות אומנים פעילות, פעילויות מיוחדות ועוד. כמו מבנים ואתרים רבים באזור זה של ברצלונה, היריד העולמי של 1929 השאיר חותם איכותי מאוד ואתר פובלה אספניול נותר פעיל גם לאחר סיום התערוכה הענקית ההיא.

מיקום ודרכי הגעה

פובלה אספניול ממוקם כאמור באתר הר היהודים (Montjuic / מונטג'וויק), בקרבת כיכר אספניה ומרחק קצר יחסית דרום-מערבית המרכז התיירותי של ברצלונה בלה רמבלה. דרכי ההגעה למקום קלות וזמינות, בעיקר באמצעות מערכת המטרו – קו L1 אדום או קו L3 ירוק, כמו כן ניתן להגיע לאתר באמצעות אוטובוסים מספר 50, 13, 61.

שעות פתיחה ועלויות

שעות הפעילות הן: יום שני 09:00-20:00, שלישי-חמישי + ראשון 09:00-00:00, שישי 09:00-15:00 ושבת 09:00-16:00. עלויות הכניסה לאתר – המוזיאון הפתוח וסדנאות האומנים – הן 9.5 אירו למבוגר או 5.60 אירו לילדים בגילאי 4-12, ילדים עד גיל 4 נכנסים חינם.

אטרקציות בפובלה אספניול

באופן כללי, ביקור באתר פובלה אספניול יכול להימשך אפילו יום שלם, במקום שפע אדיר של דוכנים, מבנים מרשימים, סדנאות אומנים ופעיליות מיוחדות לכל המשפחה. הכפר מייצג בחלקיו השונים את חלקיה השונים של ספרד – מחוזות, מיעוטים וסגנונות בניה. ניתן לבקר ולהתרשם מסדנאות אומנים קלאסיים המייצרים למול עיניכם מכלול של עבודות יד מרשימות, במקום בתי קפה ומסעדות, בוטיקים של אמנים, בלילות האזור כולל מועדוני לילה פתוחים, מופעי פלמנקו, חנויות ועוד. באזור נמצא הפארק האולימפי של 1992 וכן אטרקציות אחרות מהריד העולמי של 1929. פובלה אספניול הוא אטרקציה מומלצת ומיוחדת , הנאה גדולה לילדים.

אנו מאוד מקווים שחידשנו לכם. אז אם אתם מחפשים אתרי תיירות בברצלונה או פשוט נופש בברצלונה, עכשיו אחרי שאתם מכירים אותה יותר טוב תדעו היכן נמצאים המלונות בברצלונהנופשי ספורט בברצלונה והמקומות השווים. מתי שתחליטו לטוס לברצלונה, ברצלונה בפסחברצלונה בחורף ובקיץ ובכל ימות השנה מהממת.