חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שוק בוקריה

שוק בוקריה הוא ללא ספק אחת האטרקציות המרכזיות ומומלצות ביותר של ברצלונה, שוק אוכל מדהים ועשיר בצורה שלא תיאמן, חובה עובר חובבי קולינריה וגסטרונומיה ועבור כל אחד שרוצה לחוות מרכיב מהותי מהחיים בספרד. שמו המלא של שוק בוקריה הוא למעשה "מרקט דה סנט ג'וסף דה לה בוקריה", הוא קיים מאז שנת 1217 ונחשב לשוק האוכל המרכזי של ברצלונה עד היום.

[quote]"בבוקריה אנשים אוכלים, קונים ומרכלים יחד תוך שהם עושים את מה שהספרדים מצטיינים בו, לחיות את החיים הטובים ונהנים מתחושת קהילתיות"[/quote]

שוק אוכל מדהים ועשיר

שוק בוקריה אינו עוד שוק אוכל, הוא עולם בפני עצמו, מקדש גסטרונומי ומקום כה עשיר בתוצרת שהחושים פשוט מתפוצצים, אתה הולך בתוך השוק ופשוט רוצה לגעת, לקנות ובעיקר לטעום מהכל! כמו שללונדון יש את שוק בורו המרשים והעשיר, כך שוק לה בוקריה לברצלונה, הרבה יותר משוק אלא חלק מהמורשת של העיר, ספק מזון משובח למסעדות המובילות ומקום צבעוני שפשוט כיף לטייל בו בכל פעם מחדש.

השוק בנוי במבנה מלבני, עם דוכני ותאים בהיקף ודוכנים מרכזיים במסודרים בשני חצאי עיגול זה מול זה. בשוק מאות דוכנים המציעים תוצאת חקלאית טרייה מהאזור ומספרד כולה, דגים המגיעים מדי בוקר מהנמל של ברצלונה, פירות וירקות בכל הצבעים והסוגים, תוצרת אקזוטית מכל העולם, קצבים עם בשר מגוון ומשובח, מעדניות של גבינות, שמן זית, ירקות משומרים, יינות, דוכני ממתקים, דוכני אוכל מוכן ומשובח ועוד שפע שאי אפשר להאמין. שוק בוקריה  של ברצלונה הוא כל מה ששוק צריך להיות, עשיר במוכרים צבעוניים וקולניים, צפוף, עמוס בכל טוב וכיף כל כך שתוכלו להיות כאן כל היום.

מיקום ודרכי הגעה

שוק בוקריה של ברצלונה ממוקם במיקום מרכזי ונוח מאוד, לא צריך אוטובוס או מטרו אלא פשוט מגיעים ברגל! לשוק כניסה ממש משדרות לה רמבלאס הפופולאריות והוא עצמו נמצא באזור Ciutat Vella האופנתי. הכניסה לשוק בוקריה היא כמובן חינם, אבל אל דאגה, אין סיכוי שתצאו מהשוק בלי להוציא סכומים נכבדים בגלל התוצרת המשובחת ודוכני האוכל שלא מאפשרים להתאפק.

ביקור בשוק בוקריה הוא חובה והחופשה שלכם בעיר ברצלונה פשוט לא תהיה שלמה בלעדיו. זהו אחד השווקים המדהימים בעולם, אז בהחלט שווה לפתוח את הארנק ולטעום, לקנות טעימות להמשך היום ולהצטייד לקראת החזרה לארץ…

אנו מאוד מקווים שחידשנו לכם. אז אם אתם מחפשים אתרי תיירות בברצלונה או פשוט נופש בברצלונה, עכשיו אחרי שאתם מכירים אותה יותר טוב תדעו היכן נמצאים המלונות בברצלונהנופשי ספורט בברצלונה והמקומות השווים. מתי שתחליטו לטוס לברצלונה, ברצלונה בפסחברצלונה בחורף ובקיץ ובכל ימות השנה מהממת.